BİZ KİMİZ

neler yaparız?

Lüx Group Şirketleri bünyesinde bulunan Lüx Pamuk ve Kozmetik İthalat İhracat Limited şirketinin temelleri 1987 yılında İstanbul’un Avrupa yakasında Bayrampaşa semtinde atıldı.

Firmamız üretime Yeni Önsa Plastik adı altında ilk olarak plastik ve pamuklu çubuk üretimiyle başladı.

Sonraki yıllarda Önsa Lüx adı altında faaliyetini devam ettirdi.

Lüx Group pamuklu çubuk sektöründe Türkiye’de üretim yapan firmaların başında gelmektedir.

Lüx, kozmetik ve itriyat sektöründe hem adıyla hem de kalitesiyle birinci sınıf tüketicinin tercihi haline geldi. Lüx markamızla daha sonraki yıllarda Lüx Pamuk ve Kozmetik İthalat İhracat Limited Şti’ nin temelleri atıldı. Lüx Pamuk hidrofil pamuk, makyaj pamuğu, pamuklu çubuk, makyaj pamuğu, bebek temizleme pamuğu, göğüs pedi, ıslak mendil ve üretimini yaptığı diğer kozmetik ürünleriyle tüketicinin gözdesi haline gelmiştir.

İç Piyasada bayilik sistemini benimseyen ve gelişen ulusal mağaza zincirleri ile sıkı bir işbirliğine girerek hedeflerini büyüttü. Bu büyümenin getirdiği hedeflerden biri olan Lüx Şirketler Grubu’nun hayal ettiği çok uluslu ihracat hedefi de 58 ülkeye yapmış olduğu ihracatlarla gerçekleşti.

Ağırlıklı olarak Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri, Rusya, Bulgaristan, Romanya, Bosna Hersek, İsviçre ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerine ihracatlarını sürdürmektedir.

Yurt içinde kendi sektöründe pazar lideri konumunda olan Lüx Group, 1989 yılından bu yana biz Pravet Label ürünler de üretiyor. Türkiye de Migros, Carrefour,  Şok, Diasa gibi marketler başta olmak üzere yaklaşık 50 ye yakın markaya ürün veren Lüx Group, Walmart ve Aldi gibi uluslar arası perakende zincirleri ile de çalışıyor.

Firmamızın birinci hedefi, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Lüx markasıyla yeni ürünleri mevcut yelpazesine ekleyecektir. Lüx Group Ar-ge çalışmalarını devam ettirip üretimini kendi tesislerinde, son teknoloji makine parkuruyla, otomatik makinelerde el değmeden hijyenik ortamda gerçekleştirmektedir.

Yapmış olduğumuz üretimler sizler için ve size özel…

SİZDE HEMEN

bizimle iletişime geçin